segment

Restaurace Mexita

Restaurace Mexita se nachází v historickém jádru Hradce Králové na Velkém náměstí. Specializuje se na mexickou a italskou kuchyni, ale můžete si zde vychutnat také skvělé české grilované speciality.

Restaurace má od jara do podzimu krytou zahrádku s výhledem na historické panorama města.

Naše restaurace se od podzimu 2013 zvětšila o dalšch 60 míst. Nyní je pro Vás rozdělena následovně: vrchní část má 14 míst, první spodní část restaurace má 60 míst, a nově navazující druhá spodní část disponuje taktéž 60 místy.

Od června 2017 je celá restaurace nekuřácká.

Oslava nebo firemní večírek?

Tak to jste právě v Mexitě naprosto správně. Restaurace nabízí 60 míst v kuřáckém, 15 míst v nekuřáckém patře a dalších 100 míst na zahrádce. S předstihem je možná rezervace celé restaurace. Dle domluvy je nachystáno občerstvení v podobě obložených mís, salátů, předkrmů a jiných chuťovek.

Akce pro Vás

Čas od času pořádá restaurace Mexita již známé Akce pro Vás - jsou to večery nebo víkendy zaměřené na gastronomické téma, zvolené ať už sezónou, svátkem nebo prostě jen nahodile. Obsahují většinou několikachodové menu s doprovodem speciálně navržené ochutnávky vín. Tak si můžete vychutnat ryby a mořské plody, menu ? la Argentina nebo třeba svatomartinské menu s husou jako hlavním chodem.